З 17 по 22 лютого у Національному виставковому центрі м. Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) пройшла одна з найбільших міжнародних виставок з оборони IDEX-2019. Захід об’єднав виробників військової техніки та оснащення з різних країн світу, всього участь взяли близько 900 підприємств оборонної галузі, зокрема і підприємства ДК «Укроборонпром».
Виставка проходить у ОАЕ раз на два роки. Виробники демонструють новітні технології і розробки в усіх секторах сухопутної, морської та протиповітряної оборони. Метою виставки є зміцнення відносин між підприємствами, урядовими установами та представниками збройних сил різних країн світу, встановлення ділових контактів, укладання контрактів на поставку озброєння.
Під час виставки демонструвались передові розробки українських науково-виробничих комплексів, що входять до складу ДК «Укроборонпром». На виставковому стенді була представлена інформація про всі новітні розробки нашого підприємства, зокрема щодо контрбатарейного радару 1Л221E, який може використовуватись як для розвідки, так і для коригування вогню власної та дружньої артилерії. Технічні можливості цього радару дозволяють розпізнавати класи стріляючих систем (міномети, артилерія, тактичні ракети), визначати координати місць падіння мін, снарядів чи ракет, виявляти та супроводжувати цілі, у тому числі і безпілотники.
Делегація НВК «Іскра» провела зустрічі та переговори з керівниками американських, європейських оборонно-промислових підприємств та підприємств інших іноземних держав щодо подовження вже діючих контрактів та укладання нових взаємовигідних угод щодо співробітництва у галузі сумісної розробки нових РЛС та постачання комплектуючих.
«Участь у міжнародній виставці IDEX-2019 – це важлива подія для нашого підприємства. Іноземні компанії зацікавлені у спільній роботі, всього за п’ять днів заходу було проведено 18 зустрічей з потенційними партнерами. Наша продукція гідно представлена, вона конкурентоспроможна, у іноземних замовників є на неї попит. Це все дає підстави розраховувати на те, що підприємство буде забезпечено іноземними замовленнями та продукція вироблятиметься, у тому числі, на експорт», – поділився загальним враженням від виставки директор НВК «Іскра» Юрій Пащенко.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна