5 березня за ініціативи ДК «Укроборонпром» в ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, у якій взяли участь директори провідних підприємств Концерну. Під час заходу з доповіддю виступив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко. Він розповів про
зростання обсягів виробництва, модернізацію та переоснащення підприємства, а також повідомив про перспективні напрями співпраці з іноземними партнерами у галузі виготовлення засобів РЕБ.
За словами Юрія Пащенка, «за останній рік НВК «Іскра» наростив обсяг виробництва, приблизно,  в 1,7 раза. Всього за останні чотири роки обсяг постачання до Збройних сил збільшено приблизно у 5-7 разів». Такі результати стали можливими завдяки державній політиці в оборонній галузі, яка суттєво змінилась після 2014 року.
Сьогодні продукція НВК «Іскра» представлена у 50 країнах світу. На міжнародний ринок підприємство виходить з новітніми зразками озброєння – твердотільними станціями,  контрбатарейними радарами та засобами радіоелектронної боротьби. Після початку збройного конфлікту на Сході країни, до роботи на підприємстві були залучені провідні конструктори заводу «Топаз», що знаходиться на окупованій території. «Контрбатарейні радари – надзвичайно перспективно як для української армії, так і для світового ринку. Зараз якраз тривають державні випробування, повним ходом йде і підготовка виробництва для серійного випуску виробів», – розповів Юрій Пащенко.
Одним з найуспішніших прикладів міжнародної співпраці є проект НВК «Іскра» та французької компанії Thales щодо спільного виробництва засобів радіоелектронної боротьби, що за своїми тактико-технічними характеристиками перевищують багато існуючих в світі.
Юрій Пащенко окремо наголосив на тому, що спеціалісти НВК «Іскра» забезпечують повний супровід власних виробів, протягом їх життєвого циклу, що налічує десятки років експлуатації.
Постійне вдосконалення моделей та розробка нових виробів неможливі без технічного переоснащення потужностей виробничого комплексу. Наразі в експлуатацію вводяться новітні приладобудівні цехи, оновлюється металообробне виробництво.
Прес-конференція ДК «Укроборонпром» отримала широкий резонанс у ЗМІ. Висловлюємо подяку тим журналістам, які об’єктивно та незаангажовано висвітлюють стан справ у оборонно-промисловому комплексі України.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна