З 8 по 11 жовтня у Міжнародному виставковому центрі м. Київ відбулась наймасштабніша виставка оборонної промисловості в Україні -  XVІ Міжнародна спеціалізована виставка - Зброя та безпека - 2019. Участь у заході взяли понад 370 учасників, з них - 48 іноземних із 16 країн світу. Зокрема, за США, Польщі, Данії, Фінляндії, Бельгії, Білорусі, Австрії, Чехії, Туреччини, Німеччини, Італії, Латвії, Хорватії, Ізраїлю, Китаю, Казахстану. Національними павільйонами цьогоріч представлені США (9 компаній), Польща (5 компаній), Туреччина (14 компаній) і Чехія (3 компанії).

     Виставка щорічна, учасники демонструють новітні технології і розробки в усіх секторах сухопутної, морської та протиповітряної оборони. Метою виставки є зміцнення відносин між підприємствами, урядовими установами та представниками збройних сил різних країн світу, встановлення ділових контактів, укладання контрактів на поставку озброєння. За даними МВЦ цього року виставку відвідало близько 24 000 спеціалістів, в т.ч. представники іноземних компаній з 46 країн світу. Найбільше відвідало виставку спеціалістів з Туреччини, Польщі, Великої Британії, Литви, Китаю, Німеччини, США та ОАЕ.

    Цього року у рамках виставки «НВК «Іскра» продемонструвала натурний зразок мобільного оглядового 3D радіолокатора 90К6Е з транзисторним  передавачем, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах. Також підприємство, за допомогою мультимедійних засобів презентувало інші новітні розробки, зокрема були представлені: контрбатарейний радар 1Л220Е, рухомий автономний вторинний радіолокатор Траса-М, концепт Мультифункціонального радара, засоби радіоелектронної боротьби, а саме Комплекс Мандат Б1Е, тощо.

     Стенд підприємства відвідав президент України – Володимир Зеленський, який був дуже зацікавлений діяльністю підприємства, та сучасною продукцією яку воно виготовляє, також виставковий стенд відвідало керівництво країни: Секретар Ради національної безпеки і оборони України  - Олексій Данілов, Міністр оборони України – Андрій Загороднюк, Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак, Міністр внутрішніх справ  - Арсен Аваков, Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції – Анатолій Петренко, керівники офісу президента,  та інші високопосадовці.

     Представлена техніка викликала високу зацікавленість у керівництва країни та міжнародних партнерів. Делегація НВК «Іскра» провела ряд  зустрічей та переговорів з представниками оборонних підприємств, та міністерств іноземних держав, щодо налагоджування міжнародного співробітництва.

 
 

 

 

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна