На минулому тижні на КП «НВК «Іскра» проводився завершальний етап випробувань мобільного оглядового 3D радіолокатора 90К6Е щодо здатності визначення малорозмірних цілей з малою ефективною поверхнею розсіювання.

За підсумками дводенних випробувань радар 90К6Е повністю підтвердив свої заявлені тактико-технічні характеристики по виявленню БПЛА на різних висотах та максимальній дальності. Позитивні результати цих випробувань відкривають беззаперечні перспективи для реалізації 90К6Е на експорт, зокрема для однієї із країн Близького Сходу, оскільки здатність визначення безпілотних літальних об’єктів є однією із основних вимог потенційного замовника.

Також у випробуваннях взяли участь високомобільна РЛС метрового діапазону радіохвиль МР-1 та контрбатарейний радіолокаційний комплекс 1Л220УК. Випробування цих радарів проводилось за погодженою програмою та також дали повне підтвердження заявлених характеристик по визначенню БПЛА.

У якості об’єкта визначення виступав безпілотний авіаційний комплекс Raybird 3 польотами якого керували спеціалісти компанії  «Skyeton», що являє собою безпілотний авіаційний комплекс серійного виробництва класу «малий тактичний» для різних довготривалих місій, ISTAR рішень та пошуково-рятувальних операцій. Який має наступні характеристики:

  • Час польоту – більше 24 годин
  • Максимальна висота польоту- 3000 м
  • Швидкість (мін. / крейсерська / макс.) – 80/120/160 км / год
  • Дальність в режимі прямого управління – 240 км

Дякуємо авіаційній виробничій компанії «Skyeton», за надану можливість, та спеціалістам ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» за допомогу у організації та проведенні випробувань.

 

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна