На підприємстві у стислі терміни розроблено і виготовлено дослідний зразок нової перспективної радіолокаційної станції 80К6КС1.

Основне призначення РЛС – виявлення в зоні огляду, супровід і вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх швидкості у складі зенітно-ракетного комплексу (ЗРК). 80К6КС1 створена для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ ППО.

РЛС спрягається як з наявними в Збройних Силах України  ЗРК, так і може працювати у складі ЗРК закордонного виробництва.

Станція 80К6КС1 є модифікацією лінійки радарів  79К6 та 80К6,  які добре зарекомендували себе у Повітряних Силах ЗСУ.

Ключовими елементами технологічного успіху цієї розробки є побудова передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використання технологій цифрових антенних решіток, реалізація на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, що працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами. 

З метою забезпечення підвищеної мобільності РЛС вся апаратура розміщується на одній транспортній одиниці вітчизняного виробництва, що дозволяє виконувати розгортання та згортання виробу у лічені хвилини.      

Наразі фахівцями підприємства успішно завершено попередні випробування дослідного зразка РЛС, який у процесі випробувань підтвердив усі заявлені тактико-технічні характеристики. Найближчим часом відбудуться державні випробування виробу 80К6КС1.

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна