Під час робочої поїздки до Запоріжжя Президент Володимир Зеленський відвідав "Науково-виробничий комплекс «Іскра». Голова держави ознайомився з особливостями виробництва радіолокаційної техніки, відвідав складальний цех та монтажну дільницю. Значний інтерес викликали сучасні розробки нової техніки конструкторів підприємства, які мають серйозний потенціал як для потреб Міністерства оборони, так і для іноземних замовників.

«Це прекрасний завод. Він один з небагатьох на сьогодні, у якого немає жодних боргів, прибутковий завод. Вирішено сьогодні питання з нашим новим головою «Укроборонпрому» Юрієм Гусєвим збільшити державне оборонне замовлення на 2021 рік для підприємств «Укроборонпрому», – зауважив Володимир Зеленський.

Також у рамках візиту генеральний директор концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв доповів президенту стосовно поточного стану справ, щодо реалізації процесу трансформації концерну у галузеві холдинги, окреслив плани та задачі що стоять перед командою на найближчий час, та звітував щодо виконання оборонного замовлення для Міністерства оборони України.

фотографії взяті з сайту president.gov.ua

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна