Вчора в рамках розвитку міжнародного співробітництва, з робочим візитом  КП «НВК «Іскра» відвідали представники Київської асоціації військових аташе.
В рамках візиту представники більш ніж 15 країн ознайомились з сучасними розробками підприємства, відвідали виробничі підрозділи – оновлене складально-монтажне виробництво та нову ділянку станків з числовим та програмним керуванням.  
У складальному цеху делегації військових було представлено новітні розробки підприємства: РЛС 80К6КС1Е створену для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони, дослідний зразок якої нещодавно успішно завершив державні випробування та повністю готовий для постановки на озброєння та серійного виробництва; мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем 90К6Е, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, модернізовану станцію 36Д6М - яка відповідає всім вимогам сьогодення, та МР-1 – високомобільний радар метрового діапазону радіохвиль .
Делегація військових аташе  детально ознайомилась з перспективними розробками які сьогодні пропонує підприємство, за всіма напрямками: засобами радіоелектронної боротьби, радари кругового огляду, а також контрбатарейні та багатофункціональні радари.
За словами директора КП «НВК «Іскра» Юрія Пащенка такі заходи є дуже важливими для підприємства в рамках розвитку міжнародного військово-технічного співробітництва, та розширення ринків збуту військової техніки.

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна