ПРИЗНАЧЕННЯ:

Модуль технічного обслуговування призначений для забезпечення контролю працездатності, діагностики та відновлювального ремонту типових елементів заміни (ТЕЗ), що входять до складу РЛС: цифрових, цифроаналогових і аналогових осередків; високочастотних блоків і субблоков; друкованих плат і джерел вторинного живлення.

 

 

До складу МТО входять робочі місця:
РМ1 (робоче місце1) призначене для діагностування і відшукання несправності до елемента (групи елементів) цифрових і цифро-аналогових ТЕЗ, побудованих на ТТЛ, КМОП або змішаної ТТЛ-КМОП логікою, а також ТЕЗ, що мають аналогові елементи з рівнями сигналів від -7В до +9.
РМ1 виконано із застосуванням автоматизованого діагностичного комплексу і комплектується універсальним
программатором мікросхем пам'яті "UNIPROG". Діагностичний комплекс складається з апаратної частини, програмно-го забезпечення і ремонтних баз даних (РБД) на тестовані ТЕЗ.
Апаратна частина складається з 135-ти канального тест-процесора, 16-ти канального логічного і сигнатурного аналізатора, 6-ти канального аналогового генератора і виконує наступні функції:
-тестування плати через роз'єми з одночасною
-Реєстрація реакції плати на тест;
РМ-2 (робоче місце 2) - автоматизований вимірювально-діагностичний комплекс на базі персонального комп'ютера. Призначений для діагностування і вимірювання параметрів високочастотних ТЕЗ. Комплекс включає в себе:
-блок ВЧ і СВЧ керованих генераторів;
-цифровий осцилограф;
РМ-3 (робоче місце 3) - універсальне робоче місце. Призначено для діагностики несправностей осередків, вузлів, субблоков і блоків, що забезпечують комутацію, контроль і управління, отримання вторинних напруг, обробку і перетворення аналогових сигналів в складі блоків і шаф РЛС.
РМ-4 (робоче місце 4) - універсальне ремонтне місце. Оснащено набором інструментів і пристосувань.
На РМ-4 здійснюється демонтаж несправних радіо- елементів, формування висновків радіоелементів, пайка знову станавливаются елементів, лакування.

 

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна