На міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2017» в Києві, ДК «Укроборонпром» продемонстрував передові досягнення оборонно-промислового комплексу України, а також значно поглибив взаємовигідне військово-технічне співробітництво з міжнародними партнерами. В цілому, «Укроборонпром» представив на виставці понад 150 зразків озброєння і військової техніки, з яких кілька десятків - вперше в Україні.
3D локатор 80К6Т - передова розробка Науково-виробничого комплексу «Іскра», яка призначена для видачі цілевказівки засобів ППО. Новинка вперше демонструється на виставці «Зброя та Безпека-2017».
Завдяки цьому радару захисники України зможуть бачити всі повітряні об'єкти на відстані до 500 км, на всіх висотах від 0 до понад 40 км. 3D локатор 80К6Т може відстежувати до 500 цілей одночасно. При цьому, завдяки великій зоні огляду по куту місця, до 70 градусів, дозволяють виявляти тактичні і оперативно-тактичні ракети. Спеціальна система обробки сигналів дозволяє виявляти малорозмірні і крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.
Цей радар може працювати з усіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних Сил України. Його використання значно посилить протиповітряну складову.
Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти і супроводжувати цілі з високою роздільною здатністю. При цьому, завдяки лише одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі відразу за трьома координатами: дальності, азимуту і висоти, тобто створюється 3D-модель. Раніше для цього потрібно було застосувати відразу два радара.
Крім того, застосування передавача на транзисторних підсилювачах потужності, дозволяє в рази підвищити надійність радара. Навіть вихід з ладу кількох підсилюючих модулів, не призведе до повної відмови в роботі локатора.
Радар 80К6Т створений з урахуванням максимальної мобільності, в тому числі він пристосований для транспортування літаками виробництва ДП "Антонов", що входить до складу ДК «Укроборонпром». Для розгортання РЛС необхідно всього 10-15 хвилин.
Варто зазначити, що одночасно з «Зброя та Безпека-2017», в столиці США - Вашингтоні відбулася глобальна міжнародна виставка Association of the US Army (AUSA), на якій ГК «Укроборонпром» вперше представив передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, які вже довели свою ефективність в реальних боях. Участь в цій виставці ще більше посилило позиції України як надійного і перспективного партнера на міжнародному ринку озброєння.

Створено: 30 жовтня 2017

З метою розвитку і реалізації потенціалу молоді КП «НВК «Іскра», створення умов для самореалізації її виробничого потенціалу, підвищення ролі і особистої відповідальності молоді всіх спеціальностей та професій, на підприємстві розпочато формування кадрового резерву керівних посад.
Наказом директора КП «НВК «Іскра» від 18 вересня затверджена номенклатура керівних посад для формування молодіжного кадрового резерву підприємства на 2017-2020 рр.:

- заступники директора підприємства;
- директори  департаментів;
- начальники управлінь;
- головний інженер;
- заступники головного інженера;
- начальники цехів;
- заступники начальників цехів;
- начальники відділів;
- заступники начальників відділів;
- начальники бюро;
- начальники дільниць;
- старші майстри;
- майстри дільниць;
- начальники секторів.

До кадрового резерву зараховуються кандидати, які поєднують у собі високу компетентність, ініціативність і творчий підхід до виконання службових обов’язків.
До резерву на посаду рекомендуються спеціалісти, які самовдосконалюються у вибраній професії, сумлінно і творчо відносяться до виконання виробничих завдань, дотримуються норм поведінки і правил внутрішнього трудового розпорядку, розуміючи, що вони є частиною колективу підприємства.
Директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко підкреслив: «Формування кадрового резерву, підготовка професійної команди керівників та висококваліфікованих спеціалістів – необхідний процес для досягнення стратегічних цілей підприємства».
Нагадаємо, за ініціативою керівництва з початку 2017 року для робітників КП «НВК «Іскра» на регулярній основі організовуються спеціалізовані курси та тренінги. Також найближчим часом розпочинає роботу Школа з вивчення іноземних мов. Для працівників підприємства навчання безкоштовне.

Створено: 04 жовтня 2017

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна