Указом Президента України начальника відділення, головного конструктора проекту Науково-технічного центру НВК «Іскра» Володимира Лаврентьєва нагороджено званням «Заслужений діяч науки і техніки України»


Трудову діяльність Володимир Миколайович Лаврентьєв розпочав у 1978 р. у Конструкторському бюро «Іскра», реорганізованому в Науково-технічний центр КП «НВК «Іскра». Працював на посадах провідного інженера, начальника сектора, начальника відділу, начальника відділення.

У 2008 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю «Радіотехнічні та телевізійні системи».

З  2010 р. призначений заступником головного конструктора РЛС ДР-1. З 2014 р. – керівником ДКР зі створення РЛС метрового діапазону хвиль і головним конструктором РЛС МР-1.

Володимир Лаврентьєв постійно бере участь у наукових і науково-технічних конференціях і семінарах. Він автор девяти наукових статей та співавтор цілої низки винаходів.

Вітаємо і пишаємось колегою!

 
«Іскра» в два рази перевищила запланований обсяг прибутку


За перший квартал 2018 року чистий результат від фінансово-господарської діяльності КП «НВК «Іскра» склав 520 тис. грн, що на  258 тис. грн перевищило запланований обсяг прибутку.
Таких результатів досягнуто завдяки ініціативам підприємства,  спрямованим на збільшення виробленої та реалізованої продукції. Лише за перший квартал 2018 року реалізовано три радіолокаційні станції (у тому числі одна пройшла ремонт та модернізацію). В порівнянні з аналогічним періодом  минулого року обсяг реалізованої продукції зріс у три рази. Також підприємством стабільно нарощуються обсяги розробок нової техніки як за власні кошти, так і за кошти сторонніх замовників.
Валова рентабельність у розмірі понад 17 % (при плановому показнику 14,9 %)  свідчить про те, що упродовж аналізованого періоду ефективність діяльності знаходилася на досить високому рівні, навіть за тієї умови що значну частину – 99 % загального обсягу реалізації, підприємство виконувало за державним замовленням.
Внаслідок успішної діяльності підприємство у першому кварталі цього року перерахувало на користь держави, виплати до бюджетів  усіх рівнів, понад 79 млн грн.
Середня заробітна плата у першому кварталі 2018 року досягла 12 572 грн на місяць. Слід зазначити, що з 1 квітня відбувся ще один етап збільшення тарифів та посадових окладів працівників на 10 %. З 1 червня заплановано наступне підвищення на 10 % основної частини заробітної плати. Фінансовим планом на друге півріччя передбачено рівень середньої заробітної плати 15 060 грн.
Дії керівництва КП «НВК «Іскра» спрямовані на розвиток виробництва за рахунок амортизаційних відрахувань та інвестування частини прибутку на оновлення виробничого потенціалу, у тому числі в новітні технології. Так, відповідно до погодженої стратегії розвитку, у фінансовому плані на цей рік передбачено більш ніж 86 млн грн на  розвиток та оновлення основних засобів виробництва – це приблизно досягає рівня вкладень в оновлення основних фондів за попередні три роки разом. У першому кварталі вже інвестовано в розвиток підприємства 12 млн 265 тис. грн.
На ряду з цим на підприємстві ведеться активна робота з ремонту приміщень, модернізації обладнання.

 
ІСКРА ЗАПРОШУЄ! ЯРМАРКИ ВАКАНСІЙ 2018: ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ!


В обласних центрах України проходять ярмарки вакансій. У квітні в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся XII форум «Ярмарок вакансій ХАІ 2018».
З кожним роком цей захід набирає все більших і більших обертів, знаходячи нових прихильників. Учасниками цьогорічного ярмарку стали понад 3 тисячі студентів, а також 80 компаній і підприємств, у тому числі активісти КП «НВК «Іскра» – інженер відділу кадрів Раїса Яценюк і інженер-конструктор ХТО НТЦ Михайло Романенко.
Також представники Науково-виробничого комплексу «Іскра» побували на ярмарку вакансій у Запорізькому національному технічному університеті. Захід відвідали делегати від 14 підприємств і студенти «Машинки» всіх спеціальностей. Багато студентів проходили на «Іскрі» виробничу практику і планують надалі працевлаштуватися на нашому підприємстві.
Завдяки ярмаркам вакансій перспективна молодь має можливість більш детально ознайомитися з умовами праці та кадровими вимогами роботодавців, знайти роботу за покликанням і зробити перші кроки до заповітної мети.

 
Відповідаємо новим критеріям якості

Сертифікат ISO

28-30 березня на підприємстві був проведений наглядовий аудит Системи менеджменту якості КП «НВК «Іскра» на відповідність до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 з переходом на нову версію 2015.
Це був остаточний наглядовий аудит у трирічному сертифікаційному циклі (з 2016 по 2018 рік). Аудит проводили представники компанії ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» (м. Київ), з якою наше підприємство співпрацює у сфері сертифікаційних послуг вже більше 12 років.
В рамках перевірки були організовані зустрічі аудиторів з керівниками підрозділів і уповноваженими з якості цехів і відділів.
Під час заходу було проведено оцінку документів системи менеджменту якості, які використовують підрозділи у своїй роботі, вивчені цілі в області якості, оціночні показники робочих процесів і  дії з постійного їх поліпшення.
Аудиторами зазначена чітка відповідність усіх видів діяльності підприємства до прийнятих «Цілей в області якості», «Контексту», «Політики в області якості» і загальної стратегії розвитку підприємства.
У висновку провідний аудитор Руадзе С. А. визнав проходження аудиту успішним. При цьому він вказав, що у своєму звіті для ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» рекомендуватиме продовжити термін дії сертифіката відповідності, виданого КП «НВК «Іскра».
«На підприємстві працює професійна команда, з якою приємно співпрацювати. Підприємство має досить високий виробничий і технічний потенціал, обладнання і технології, що в цілому сприяє його подальшому розвитку», – зазначив провідний аудитор компанії ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» Сергій Руадзе, і висловив подяку усім учасникам перевірки за відкритість та доброзичливість.  
Аудитори також відзначили відповідальність і прагнення вищого керівництва в підтримці і подальшому розвитку Системи менеджменту якості, високий професіоналізм та компетентність персоналу. Перехід на нову версію стандарту ISO 9001:2015, безумовно, дозволить підприємству підняти систему менеджменту якості на наступний, більш високий рівень розвитку. Рекомендації зовнішніх аудиторів щодо подальшого приведення СМК до вимог нової версії стандарту ISO 9001 обов'язково будуть враховуватися під час підготовки до чергового сертифікаційного циклу у квітні 2019 року.

 
ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

За ініціативи працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра» та за підтримки керівництва підприємства та профспілки, з початку квітня розпочала роботу навчальна двомісячна програма «Ділова українська мова. Практичні заняття та тренінги». Для всіх робітників заводу, які виявили бажання підвищити рівень володіння рідною мовою, заняття проводяться на безоплатній основі.

В основу навчального курсу висококваліфікованими спеціалістами, які проводять заняття на базі заводу, закладена  насичена та цікава програма: розгляд вимог до складання текстів документів, правильного оформлення інформаційних, розпорядчих, організаційних та обліково-фінансових документів, документування зовнішньоекономічної та господарсько-договірної діяльності та інше. Крім того, значна увага буде приділена правилам ділового етикету та основам культури мовлення.  

Як зазначив директор НВК «Іскра» Юрій Пащенко, розумні ініціативи робітників підприємства, які сприятимуть їх професійному зростанню, завжди будуть підтримані та максимально реалізовані керівництвом заводу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 10
©2010-2017 КП"НВК "ІСКРА". Тел/Факс +38 (061) 271-22-11. E-mail: iskra@iskra.zp.ua