КАДРОВИЙ РЕЗЕРВ КП «НВК «ІСКРА»

Директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко підписав наказ про затвердження Єдиного кадрового резерву на підприємстві. Він сформований з метою зміцнення керівних посад і забезпечення ефективного функціонування підприємства.
У базу кадрового резерву увійшло 368 працівників, які мають необхідні професійні навички та особистісні якості, з них 172 – перспективна молодь.
В рамках формування кадрового резерву керівного складу підприємства були використані спеціальні навчальні програми – технічні і мовні. Також для співробітників регулярно проводяться тренінги з особистісного і професійного розвитку.
Розроблена КП «НВК «Іскра» Концепція стратегічного розвитку на найближчі п’ять років була представлена і схвалена без зауважень в ДК «Укроборонпром». А для ефективної її реалізації заводу потрібні освічені, розумні, амбітні кадри, як зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.


 
Навчання і розвиток співробітників КП «НВК «Іскра » – грамотне інвестування в майбутнє підприємства!

За ініціативою керівництва Науково-виробничого комплексу «Іскра», у жовтні вперше стартував зовсім новий для підприємства проект – «Школа англійської мови». Навчальна програма спрямована на навчання та підвищення кваліфікації співробітників підприємства. Пройти курс навчання можуть усі працівники НВК «Іскра» без обмежень віку та фаху. На проходження першого тестування заявки подали понад 300 іскрівців. Першими у навчальній програмі взяли участь співробітники з початковими знаннями англійської мови. Заняття проходили на території підприємства три рази на тиждень.
«Упевнений, що в сучасному світі знання іноземних мов просто необхідне, оскільки це розвиває світогляд, розширює життєві перспективи і можливості будь-якої людини. Але це лише перший крок. Надалі будуть організовані й інші навчальні курси і тренінги для наших співробітників», – зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.
27 грудня завершено перший курс корпоративного вивчення англійської мови. Перші 100 учнів «Школи англійської мови для співробітників НВК «Іскра» отримали сертифікати про проходження курсу мовної підготовки. Наступний етап навчання стартує після новорічних свят.

 
«КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО 2017 РОКУ У СФЕРІ ЯКОСТІ» – РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ КП «НВК« ІСКРА» У 2017 РОЦІ


2017 рік для КП «НВК «Іскра» був насиченим і успішним. Спільна робота колективу дозволила подолати всі труднощі і зберегти стабільність і надійність роботи підприємства. Позитивні зміни, які щодня відбуваються на території всього заводу, помітні кожному працівнику. У всіх підрозділах заводу ведеться робота з поліпшення якості умов праці, оптимізації виробництва і його технічного переозброєння, стабільно і планомірно підвищується заробітна плата. «Іскра» успішно виконує всі договірні зобов’язання перед Міністерством оборони України! У цьому році достроково виконано Державне оборонне замовлення. Згідно зі статистикою на кінець року темп росту обсягів виробництва з Держоборонзамовлення більш ніж в 1,5 рази перевищує показники минулого року.
Підприємство – один з найбільших платників податків міста. За 11 місяців 2017 року в бюджети різних рівнів «Іскра» перерахувала близько 222 млн грн.
За ініціативою підприємства, спроектовані і продовжують проектуватися нові вироби. Активно ведеться винахідницька діяльність, оновлюється виробництво.
Підприємство досягло високих показників діяльності. У грудні на підсумковій конференції ДК «Укроборонпром» Науково-виробничий комплекс «Іскра» був відзначений двома нагородами. НВК «Іскра» визнаний «Кращим підприємством щодо виконання умов колективного договору», а також «Кращим підприємством 2017 року у сфері якості» серед підприємств в області виготовлення і ремонту ракетно-артилерійського озброєння, систем радіолокації, радіозв'язку та протиповітряної оборони.


 
"Іскра" достроково виконала ДОЗ-2017 на 100%


DOZ

Казенне підприємство "Науково-виробничий комплекс "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром," достроково виконало державне оборонне замовлення 2017. Про це повідомив очільник підприємства-учасника Концерну Юрій Пащенко.

"Підприємство достроково виконало ДОЗ-2017 на 100% та передало замовлену техніку до української армії. На кінець року зростання обсягів виробництва за Держоборонзамовленням становить 63,8 %, що більше ніж в півтора рази перевищує показники минулого року", – повідомив директор КП "НВК "Іскра" Юрій Пащенко.

Нагадаємо, що на КП "Науковий виробничий комплекс "Іскра" готують до проведення заводських випробувань новий 3D оглядовий локатор 80К6Т, в основу конструкції якого покладено твердотільні модулі.

Цей радар призначений для видачі цілевказівок засобам ППО та може працювати з всіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних Сил України. Окрім того, потужні можливості радару дозволяють  використовувати його як інформаційну ланку у підрозділах Повітряних сил України.

 
Вакцинація – працюємо без грипу

Напередодні щорічної епідемії грипу за ініціативою керівництва НВК «Іскра» головним лікарем заводської медсанчастини Іриною Коваленко в найкоротші терміни була організована вакцинація від грипу співробітників підприємства. За словами Ірини Володимирівни, у цьому році придбали високоякісну французьку вакцину, якою змогли забезпечити всіх заводчан, які виявили бажання зробити щеплення. На сьогоднішній день співробітники заводської медсанчастини провели процедуру вакцинації понад дев’ятистам працівникам заводу. Як відзначають самі медпрацівники – така масштабна акція з захисту іскрівців від вірусного захворювання проходить вперше.
«Я рада, що велика кількість наших заводчан розуміє важливість вакцинації і відповідально ставиться до свого здоров'я. Більш того – це говорить про повагу до колег. Адже всі ми бачимо як стрімко розвивається підприємство, і в цей період важлива і необхідна висока працездатність кожного з нас. Не час хворіти!» – підкреслила головлікар Ірина Коваленко.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 9
©2010-2017 КП"НВК "ІСКРА". Тел/Факс +38 (061) 271-22-11. E-mail: iskra@iskra.zp.ua