Вчора в рамках розвитку міжнародного співробітництва, з робочим візитом  КП «НВК «Іскра» відвідали представники Київської асоціації військових аташе.
В рамках візиту представники більш ніж 15 країн ознайомились з сучасними розробками підприємства, відвідали виробничі підрозділи – оновлене складально-монтажне виробництво та нову ділянку станків з числовим та програмним керуванням.  
У складальному цеху делегації військових було представлено новітні розробки підприємства: РЛС 80К6КС1Е створену для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони, дослідний зразок якої нещодавно успішно завершив державні випробування та повністю готовий для постановки на озброєння та серійного виробництва; мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем 90К6Е, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, модернізовану станцію 36Д6М - яка відповідає всім вимогам сьогодення, та МР-1 – високомобільний радар метрового діапазону радіохвиль .
Делегація військових аташе  детально ознайомилась з перспективними розробками які сьогодні пропонує підприємство, за всіма напрямками: засобами радіоелектронної боротьби, радари кругового огляду, а також контрбатарейні та багатофункціональні радари.
За словами директора КП «НВК «Іскра» Юрія Пащенка такі заходи є дуже важливими для підприємства в рамках розвитку міжнародного військово-технічного співробітництва, та розширення ринків збуту військової техніки.

Створено: 05 липня 2021

Перспективна розробка фахівців КП «НВК «Іскра», яке входить до складу Укроборонпрому, – радіолокаційна станція 80К6КС1 – успішно пройшла державні випробування.

Випробування відбулися за програмою, затвердженою Міністерством оборони України, та тривали майже три місяці. За їхніми результатами станція підтвердила заявлені тактико-технічні характеристики. Комісія рекомендувала прийняти її на озброєння ЗСУ, а також організувати серійне виробництво цієї техніки.  

Унікальність 80К6КС1 полягає у побудові передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використанні технологій цифрових антенних решіток, реалізації на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, які працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами.

Основне призначення нової радіолокаційної станції – виявлення та супровід повітряних об’єктів у зоні огляду, вимірювання їхніх координат і швидкості.

Ця РЛС є продовженням лінійки радарів типу 79К6 і 80К6 та здатна ефективно діяти у складі зенітних ракетних комплексів, які є на озброєнні ЗСУ та низки іноземних армій.

Створено: 10 червня 2021

 

тел. +38 (061) 271-21-52

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна