«Іскра» першим серед українських підприємств оголосила тендер на продаж металобрухту через систему «Prozorro»

КП «НВК «Іскра» першим в Україні оголосило тендер на продаж чавунного металобрухту через систему публічних закупівель «Prozorro.Sale». Це дозволить забезпечити реалізацію майна підприємства за найвигіднішою ціною.

Тендер в електронній системі «Prozorro.Sale» вже розпочато, приймання заявок триває до 16.12.2018, аукціон буде проведений наступного дня. На продаж виставлені старі корпуси верстатів та іншого обладнання (брухт) та відходи чавунних виробів. Детальну інформацію щодо аукціону можна дізнатись на сайті Prozorro.sale.
За словами директора КП «НВК «Іскра» Юрія Пащенка, керівництво наполягає на необхідності реалізовувати продукцію на прозорих тендерах. З ініціативою долучитись до «Prozorro.Sale» виступив начальник 53 цеху Олександр Бут. Саме він займався оформленням заявки та підготовкою документів. Зауважу, що продаж металобрухту через єдину онлайн-систему нівелює будь-які наклепи у бік заводу щодо недобросовісного проведення торгів.
Співпраця між підприємствами ДК "Укроборонпром" та ДП "Prozorro. Продажі" можлива завдяки тому, що між організаціями укладений Меморандум щодо співпраці у побудові прозорої та ефективної системи реалізації майна. Цей документ регламентує правила продажу майна чи надання його в оренду іншим підприємствам Концерну на умовах відкритого конкурсу та єдиних правил участі для усіх підприємств.
За матеріалами сайта Укроборнпром.

 

Створено: 07 грудня 2018
Створено: 06 грудня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна