Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент Петро Порошенко відвідав "Науково-виробничий комплекс «Іскра» та поспілкувався з колективом підприємства. На заводі відбулася церемонія передачі сучасного радіолокаційного обладнання Збройним силам. Президент вручив сертифікати на радіолокаційні станції, які призначені для контролю повітряного простору та наведення засобів протиповітряної оборони.
Глава держави наголосив, що продукція заводу відіграє важливу роль у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та подякував трудовому колективу за сумлінну працю і високий професіоналізм. «Ця перлина ВПК України відіграє надзвичайно важливу роль в забезпеченні обороноздатності держави», – сказав Петро Порошенко про «Науково-виробничий комплекс «Іскра».
Президент наголосив на важливості завантаження підприємства ВПК на 100% для Збройних Сил України. Він також додав, що Закон «Про національну безпеку України», який вчора був ухвалений Верховною Радою, гарантуватиме бюджетне фінансування ВПК на найближчі роки.
Президент підкреслив, що дуже важливим є той факт, що високотехнологічне військове виробництво базується на використанні  українських комплектуючих, або виготовлених у співпраці з країнами-партнерами України.
Завдяки пріоритетності у підтримці вітчизняного ВПК вдалося розробити і запустити у виробництво «наші контрбатарейні станції, які  за своїми характеристиками вищі за те, що нам пропонують на зовнішніх ринках».
«Внесок кожного з вас в обороноздатність країни не менший, ніж внесок солдата на передовій, внесок дипломата, який забезпечує світову коаліцію на підтримку України», – сказав Президент колективу підприємства.
«Ви зробили неможливе – в такі короткі терміни відновили виробництво. Там, де виробництво залишилося на окупованих територіях, ви врятували документацію, врятували досвід. Прийняли до себе в колектив конструкторів. І все зробили для того, щоб обороноздатність держави не була меншою. Ваш внесок в обороноздатність країни надзвичайно великий», – сказав Петро Порошенко та подякував колективу за самовіддану роботу.

Створено: 25 червня 2018

За підтримки керівництва Науково-виробничого комплексу «Іскра», представники Молодіжної ради підприємства взяли участь у П’ятому ювілейному фестивалі «Світ трудової молоді», який проходив наприкінці травня у Кирилівці.
Захід зібрав 130 молодих представників різних промислових підприємств, установ та організацій регіону, що були поділені на команди та боролися за першість як у творчих, так і спортивних змаганнях.
Команда Науково-виробничого комплексу «Іскра» стала учасником фестивалю вдруге. Цього року до складу команди увійшли: Чернецький Богдан (86 від.), Міщенко Володимир (86 від), Заіка Олена (86 від.), Черкун Іван (5 від), Василенко Руслан (5 від.), Ткаченко Марина (85 від), Орехова Тетяна (27 від.), Гордієнко Олександр (13 від.). Очолив команду Житник Денис (86 від).
Працівники заводу змагалися за літній кубок КВК, демонстрували свою спортивну майстерність у волейболі, настільному тенісі та дартсі, в якому здобули 1-е місце. Також, проявили свої здібності у танцювальному батл-конкурсі та вокальному конкурсі караоке. Руслан Василенко став володарем Титулу кращого танцюриста фестивалю. Крім того, знавці команди «Іскри» помірялися інтелектуальними здібностями у грі «Що? Де? Коли?». Не обійшлося й  без освітніх заходів. Учасники відвідали тренінг на тему «4D модель мотивації молоді».
 «Насичена програма дала нам можливість показати свій творчий потенціал і проявити спортивні та інтелектуальні здібності. У нас вийшло зібрати згуртовану команду, яка змогла відповідально підготуватися до всіх етапів фестивалю за короткий час і гідно представити наше підприємство на фестивалі «Світ трудової молоді», – зазначив капітан команди Денис Житник.

Створено: 20 червня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна