Створено: 30 листопада 2018

У зв’язку з введенням воєнного стану на території Запорізької області КП «НВК «Іскра» переходить на особливий режим роботи. Підприємство працює згідно зі штатним розписом, проте на виробництві посилено систему безпеки та цивільного захисту.
«Усі служби науково-виробничого комплексу проінформовані про необхідність проявляти підвищену пильність та уважність. Мною видано наказ посилити пропускний режим та охорону потенційно-уразливих об’єктів підприємства, припиняти будь-які спроби несанкціонованого проникнення на територію заводу чи проведення провокаційних акцій на прилеглій території», - повідомив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.
За словами очільника підприємства, завод стабільно працює на потреби Збройних Сил України, посилюючи обороноздатність армії. У поточному році держзамовлення виконано у повному обсязі. Виробничі потужності поступово модернізуються, ведуться науково-технічні розробки інноваційних радіолокаційних систем. Заборгованостей по заробітній платні перед співробітниками немає. На розвиток підприємства залучаються як власні кошти, так і державне фінансування.
Нагадаємо, воєнний стан на території 10 прикордонних областей України введено за ініціативою РНБО та затверджено Указом №9338 Президента Петра Порошенка при погодженні Верховною Радою. Причиною його запровадження стала відкрита військова агресія з боку Російської Федерації. У зв’язку з цим усі підприємства ДК «Укроборонпром», розташовані у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях, переведено на особливий режим роботи.

Створено: 28 листопада 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна