28-30 березня на підприємстві був проведений наглядовий аудит Системи менеджменту якості КП «НВК «Іскра» на відповідність до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 з переходом на нову версію 2015.
Це був остаточний наглядовий аудит у трирічному сертифікаційному циклі (з 2016 по 2018 рік). Аудит проводили представники компанії ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» (м. Київ), з якою наше підприємство співпрацює у сфері сертифікаційних послуг вже більше 12 років.
В рамках перевірки були організовані зустрічі аудиторів з керівниками підрозділів і уповноваженими з якості цехів і відділів.
Під час заходу було проведено оцінку документів системи менеджменту якості, які використовують підрозділи у своїй роботі, вивчені цілі в області якості, оціночні показники робочих процесів і  дії з постійного їх поліпшення.
Аудиторами зазначена чітка відповідність усіх видів діяльності підприємства до прийнятих «Цілей в області якості», «Контексту», «Політики в області якості» і загальної стратегії розвитку підприємства.
У висновку провідний аудитор Руадзе С. А. визнав проходження аудиту успішним. При цьому він вказав, що у своєму звіті для ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» рекомендуватиме продовжити термін дії сертифіката відповідності, виданого КП «НВК «Іскра».
«На підприємстві працює професійна команда, з якою приємно співпрацювати. Підприємство має досить високий виробничий і технічний потенціал, обладнання і технології, що в цілому сприяє його подальшому розвитку», – зазначив провідний аудитор компанії ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» Сергій Руадзе, і висловив подяку усім учасникам перевірки за відкритість та доброзичливість.  
Аудитори також відзначили відповідальність і прагнення вищого керівництва в підтримці і подальшому розвитку Системи менеджменту якості, високий професіоналізм та компетентність персоналу. Перехід на нову версію стандарту ISO 9001:2015, безумовно, дозволить підприємству підняти систему менеджменту якості на наступний, більш високий рівень розвитку. Рекомендації зовнішніх аудиторів щодо подальшого приведення СМК до вимог нової версії стандарту ISO 9001 обов'язково будуть враховуватися під час підготовки до чергового сертифікаційного циклу у квітні 2019 року.

Створено: 27 квітня 2018

За ініціативи працівників Науково-виробничого комплексу «Іскра» та за підтримки керівництва підприємства та профспілки, з початку квітня розпочала роботу навчальна двомісячна програма «Ділова українська мова. Практичні заняття та тренінги». Для всіх робітників заводу, які виявили бажання підвищити рівень володіння рідною мовою, заняття проводяться на безоплатній основі.

В основу навчального курсу висококваліфікованими спеціалістами, які проводять заняття на базі заводу, закладена  насичена та цікава програма: розгляд вимог до складання текстів документів, правильного оформлення інформаційних, розпорядчих, організаційних та обліково-фінансових документів, документування зовнішньоекономічної та господарсько-договірної діяльності та інше. Крім того, значна увага буде приділена правилам ділового етикету та основам культури мовлення.  

Як зазначив директор НВК «Іскра» Юрій Пащенко, розумні ініціативи робітників підприємства, які сприятимуть їх професійному зростанню, завжди будуть підтримані та максимально реалізовані керівництвом заводу.

Створено: 18 квітня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна