Створено: 20 листопада 2018

Повноцінний відпочинок – не менш важливий за плідну роботу. Профспілковий комітет КП «НВК «Іскра» звітував про те, що у 2018 році більше тисячі працівників отримали можливість провести літню відпустку на базах відпочинку та оздоровити дітей у таборах.

Серед санаторно-курортних закладів, що приймали іскрівців, «Славутич», «Арктика», «Орбита», «Родем» та «Жемчужина Азова», розташовані на узбережжі Азовського моря у популярному курортному місті Бердянськ. Діти співробітників заводу провели час у оздоровчих таборах «Червона гвоздика» та «Лазурна райдуга».

На оздоровлення співробітників з бюджету КП «НВК «ІСКРА» у 2018 році було витрачено 3 949 640,00 грн, з коштів профспілкового комітету – 192 951,84 грн. Керівництво заводу називає турботу про здоров`я співробітників пріоритетним напрямом діяльності. Спеціалісти, які працюють у шкідливих умовах з підвищеним рівнем навантаження, мають гарантоване право на повноцінну реабілітацію. КП «НВК «Іскра» повністю виконує взяті на себе зобов`язання, надаючи можливість персоналу відпочити на сучасних та комфортних базах.

Серед інших витрат профспілкового комітету у 2018 році – організація святкових концертів з нагоди 8 березня та Дня незалежності України. Також з метою підвищення кваліфікації співробітників на заводі були організовані безкоштовні навчальні курси української мови. Ті іскрівці, які мали бажання опанувати державну мову чи вдосконалити рівень володіння нею, мали таку можливість.

Створено: 09 листопада 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна