Днями завершив роботу другий етап курсу корпоративного вивчення англійської мови для співробітників Науково-виробничого комплексу «Іскра». Близько 100 працівників протягом декількох місяців мали можливість підвищити свій рівень знання іноземної мови.
Нагадаємо, в жовтні минулого року вперше стартував зовсім новий для підприємства проект – «Школа англійської мови», ініційований керівництвом НВК «Іскра». Навчальна програма спрямована на підвищення кваліфікації співробітників підприємства. Пройти курс навчання можуть усі працівники НВК «Іскра» без обмежень за віком і фахом. На проходження першого тестування заявки подали понад 300 іскрівців. Перший курс корпоративного вивчення англійської мови був завершений 27 грудня, другий – 16 квітня.
На сьогоднішній день вже близько 200 учнів «Школи англійської мови» отримали сертифікати про проходження курсу мовної підготовки.
Проведення тренінгів і курсів для співробітників підприємства планується і надалі.

Створено: 17 квітня 2018

У минулому році підприємство досягло високих показників діяльності. У грудні на підсумковій конференції ГК «Укроборонпром» КП «НВК «Іскра» було відзначене двома нагородами. Завод визнаний «Кращим підприємством щодо виконання умов колективного договору», а також «Кращим підприємством 2017 року у сфері якості» серед підприємств в області виготовлення і ремонту ракетно-артилерійського озброєння, систем радіолокації, радіозв'язку та протиповітряної оборони.
«Іскра» успішно виконує усі договірні зобов’язання перед Міністерством оборони України! У 2017 році достроково виконано Державне оборонне замовлення. Згідно зі статистикою, на кінець року, темп росту обсягів виробництва за Державним оборонним замовленням становить 160,3 % – це більш ніж в 1,5 рази перевищує показники минулого року.
Підприємство – один із найбільших платників податків міста. За 11 місяців 2017 року в бюджети різних рівнів «Іскра» перерахувала близько 222 млн грн.
Підприємством створюються нові вироби, активно ведеться винахідницька діяльність, оновлюється виробництво.
Обсяг науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, виконаних за 2017 р. фахівцями науково-технічного центру КП «НВК «Іскра», склав більше ніж 52 млн грн, у тому числі: за власні кошти підприємства – 24,6 млн грн, за кошти інших замовників – 27,6 млн грн.
У 2017 році підприємством було завершене розроблення і виготовлені дослідні зразки двох нових радіолокаційних станцій 80К6Т та МР18, фінансування яких проведене повністю за рахунок власних коштів. Загальний обсяг фінансування вищезазначених проектів склав близько 148 млн грн.
Виріб 80К6Т одержав високу оцінку від вищого керівництва держави.
У 2017 році освоєне виробництво та виготовлені нові види техніки: станція перешкод Р-330 та станція перешкод TRC.
Також завершено розробку конструкторської документації засобів контрбатарейної боротьби, розпочато роботи з виготовлення дослідного зразка.
Підприємство на високому рівні забезпечує життєвий цикл своєї продукції. Ведеться постійна модернізація, метою якої є розвиток та максимальна відповідність вимогам замовників до сучасної радіолокаційної техніки. Це, нарівні з забезпеченням обороноздатності України, гарантує стабільний інтерес та попит на зовнішніх ринках.
На підприємстві розроблено та схвалено ДК «Укроборонпром» «Стратегію розвитку  КП «НВК «Іскра» на 2018-2022 рр.». Відповідно до погодженої стратегії розвитку у фінансовому плані тільки на 2018 рік передбачено фінансування витрат на розвиток виробництва та оновлення основних засобів  більше ніж на 86 млн грн. Це майже досягає рівня вкладень у модернізацію основних фондів за попередні три роки разом.
За ініціативою Науково-виробничого комплексу «Іскра» підписано угоду з дванадцятьма підприємствами різних форм власності про створення Кластера (об’єднання підприємств), що відкриває додаткові можливості для високоефективної роботи.

Створено: 14 лютого 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна