Директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко підписав наказ про затвердження Єдиного кадрового резерву на підприємстві. Він сформований з метою зміцнення керівних посад і забезпечення ефективного функціонування підприємства.
У базу кадрового резерву увійшло 368 працівників, які мають необхідні професійні навички та особистісні якості, з них 172 – перспективна молодь.
В рамках формування кадрового резерву керівного складу підприємства були використані спеціальні навчальні програми – технічні і мовні. Також для співробітників регулярно проводяться тренінги з особистісного і професійного розвитку.
Розроблена КП «НВК «Іскра» Концепція стратегічного розвитку на найближчі п’ять років була представлена і схвалена без зауважень в ДК «Укроборонпром». А для ефективної її реалізації заводу потрібні освічені, розумні, амбітні кадри, як зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.

Створено: 04 січня 2018

За ініціативою керівництва Науково-виробничого комплексу «Іскра», у жовтні вперше стартував зовсім новий для підприємства проект – «Школа англійської мови». Навчальна програма спрямована на навчання та підвищення кваліфікації співробітників підприємства. Пройти курс навчання можуть усі працівники НВК «Іскра» без обмежень віку та фаху. На проходження першого тестування заявки подали понад 300 іскрівців. Першими у навчальній програмі взяли участь співробітники з початковими знаннями англійської мови. Заняття проходили на території підприємства три рази на тиждень.
«Упевнений, що в сучасному світі знання іноземних мов просто необхідне, оскільки це розвиває світогляд, розширює життєві перспективи і можливості будь-якої людини. Але це лише перший крок. Надалі будуть організовані й інші навчальні курси і тренінги для наших співробітників», – зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.
27 грудня завершено перший курс корпоративного вивчення англійської мови. Перші 100 учнів «Школи англійської мови для співробітників НВК «Іскра» отримали сертифікати про проходження курсу мовної підготовки. Наступний етап навчання стартує після новорічних свят.

Створено: 29 грудня 2017

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна