Казенне підприємство "Науково-виробничий комплекс "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром," достроково виконало державне оборонне замовлення 2017. Про це повідомив очільник підприємства-учасника Концерну Юрій Пащенко.

"Підприємство достроково виконало ДОЗ-2017 на 100% та передало замовлену техніку до української армії. На кінець року зростання обсягів виробництва за Держоборонзамовленням становить 63,8 %, що більше ніж в півтора рази перевищує показники минулого року", – повідомив директор КП "НВК "Іскра" Юрій Пащенко.

Нагадаємо, що на КП "Науковий виробничий комплекс "Іскра" готують до проведення заводських випробувань новий 3D оглядовий локатор 80К6Т, в основу конструкції якого покладено твердотільні модулі.

Цей радар призначений для видачі цілевказівок засобам ППО та може працювати з всіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних Сил України. Окрім того, потужні можливості радару дозволяють  використовувати його як інформаційну ланку у підрозділах Повітряних сил України.

Створено: 12 грудня 2017

Напередодні щорічної епідемії грипу за ініціативою керівництва НВК «Іскра» головним лікарем заводської медсанчастини Іриною Коваленко в найкоротші терміни була організована вакцинація від грипу співробітників підприємства. За словами Ірини Володимирівни, у цьому році придбали високоякісну французьку вакцину, якою змогли забезпечити всіх заводчан, які виявили бажання зробити щеплення. На сьогоднішній день співробітники заводської медсанчастини провели процедуру вакцинації понад дев’ятистам працівникам заводу. Як відзначають самі медпрацівники – така масштабна акція з захисту іскрівців від вірусного захворювання проходить вперше.
«Я рада, що велика кількість наших заводчан розуміє важливість вакцинації і відповідально ставиться до свого здоров'я. Більш того – це говорить про повагу до колег. Адже всі ми бачимо як стрімко розвивається підприємство, і в цей період важлива і необхідна висока працездатність кожного з нас. Не час хворіти!» – підкреслила головлікар Ірина Коваленко.

Створено: 06 грудня 2017

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна