2017 рік для КП «НВК «Іскра» був насиченим і успішним. Спільна робота колективу дозволила подолати всі труднощі і зберегти стабільність і надійність роботи підприємства. Позитивні зміни, які щодня відбуваються на території всього заводу, помітні кожному працівнику. У всіх підрозділах заводу ведеться робота з поліпшення якості умов праці, оптимізації виробництва і його технічного переозброєння, стабільно і планомірно підвищується заробітна плата. «Іскра» успішно виконує всі договірні зобов’язання перед Міністерством оборони України! У цьому році достроково виконано Державне оборонне замовлення. Згідно зі статистикою на кінець року темп росту обсягів виробництва з Держоборонзамовлення більш ніж в 1,5 рази перевищує показники минулого року.
Підприємство – один з найбільших платників податків міста. За 11 місяців 2017 року в бюджети різних рівнів «Іскра» перерахувала близько 222 млн грн.
За ініціативою підприємства, спроектовані і продовжують проектуватися нові вироби. Активно ведеться винахідницька діяльність, оновлюється виробництво.
Підприємство досягло високих показників діяльності. У грудні на підсумковій конференції ДК «Укроборонпром» Науково-виробничий комплекс «Іскра» був відзначений двома нагородами. НВК «Іскра» визнаний «Кращим підприємством щодо виконання умов колективного договору», а також «Кращим підприємством 2017 року у сфері якості» серед підприємств в області виготовлення і ремонту ракетно-артилерійського озброєння, систем радіолокації, радіозв'язку та протиповітряної оборони.

Створено: 29 грудня 2017

Казенне підприємство "Науково-виробничий комплекс "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром," достроково виконало державне оборонне замовлення 2017. Про це повідомив очільник підприємства-учасника Концерну Юрій Пащенко.

"Підприємство достроково виконало ДОЗ-2017 на 100% та передало замовлену техніку до української армії. На кінець року зростання обсягів виробництва за Держоборонзамовленням становить 63,8 %, що більше ніж в півтора рази перевищує показники минулого року", – повідомив директор КП "НВК "Іскра" Юрій Пащенко.

Нагадаємо, що на КП "Науковий виробничий комплекс "Іскра" готують до проведення заводських випробувань новий 3D оглядовий локатор 80К6Т, в основу конструкції якого покладено твердотільні модулі.

Цей радар призначений для видачі цілевказівок засобам ППО та може працювати з всіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних Сил України. Окрім того, потужні можливості радару дозволяють  використовувати його як інформаційну ланку у підрозділах Повітряних сил України.

Створено: 12 грудня 2017

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна