ДК "Укроборонпром" розпочав створення кластеру радіолокації, зв‘язку та РЕБ, ведучим підприємством якого стане запорізьке підприємство КП "Науковий виробничий комплекс "Іскра". Це рішення прийнято на підставі значних успіхів підприємства, які були досягнуті за останні роки.

В першу чергу, мова йде про значне зростання у 2017 році обсягів реалізації продукції для потреб Міністерства Оборони України, який у порівнянні з 2015 роком зріс у 8 разів.

Протягом року, "НВК "Іскра" було завершено розроблення та виготовлено дослідні зразки двох нових радіолокаційних станцій 80К6Т та МР18, фінансування яких проведене повністю за рахунок власних коштів. Загальний обсяг фінансування вищезазначених станцій склав близько 148 млн грн.  Окрім того, у 2017 році освоєне виробництво та виготовлені нові види техніки.

Ця та інша діяльність підприємства дозволила у 2017 році сплатити до бюджетів  усіх рівнів понад 222 млн грн. податків, а також збільшити зарплату працівників у 1,8 разів. Зараз середньомісячна заробітна плата по підприємству становить 11 484,3 грн. Це у 1,7 разів перевищує заробітну плату в середньому по Запорізькій області, та на 15 % перевищує середній рівень оплати праці по м. Києву.

Враховуючи ці та інші успіхи, "НВК "Іскра"стала ключовим підприємством кластеру радіолокації, зв‘язку та РЕБ, який зараз проходить стадію формування. До цього кластеру увійдуть провідні підприємства ДК "Укроборонпром" та компанії приватного сектору економіки: ДП "Науково-дослідний інститут "Квант-Радіоелектроніка", ДП "Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем", ДП "Науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки", ДП "Новатор", ТОВ "Телекарт-Прилад", ТОВ "Український науково-дослідний інститут комп’ютерних технологій" та інші.

Поєднання наукових та виробничих потенціалів провідних підприємств країни у галузі радіолокації дасть можливість розробляти нові наукоємні та  високотехнологічні зразки військової техніки.

Створено: 07 лютого 2018

Директор Науково-виробничого комплексу «Іскра» Юрій Пащенко підписав наказ про затвердження Єдиного кадрового резерву на підприємстві. Він сформований з метою зміцнення керівних посад і забезпечення ефективного функціонування підприємства.
У базу кадрового резерву увійшло 368 працівників, які мають необхідні професійні навички та особистісні якості, з них 172 – перспективна молодь.
В рамках формування кадрового резерву керівного складу підприємства були використані спеціальні навчальні програми – технічні і мовні. Також для співробітників регулярно проводяться тренінги з особистісного і професійного розвитку.
Розроблена КП «НВК «Іскра» Концепція стратегічного розвитку на найближчі п’ять років була представлена і схвалена без зауважень в ДК «Укроборонпром». А для ефективної її реалізації заводу потрібні освічені, розумні, амбітні кадри, як зазначив директор КП «НВК «Іскра» Юрій Пащенко.

Створено: 04 січня 2018

тел. +38 (061) 271-22-11

e-mail: iskra@iskra.zp.ua

69071, вул.Магістральна 84,
м.Запоріжжя, Україна